...

Прве слике Фујифилм Кс-Т100

Након потпуне листе спецификација нове камере без огледала Кс-Т100, прве слике су ушле у отворени приступ. Очекује се да ће Фујифилм објавити нову камеру 24. маја 2023.

Fujifilm

Спецификације Кс-Т100 се у великој мери поклапају са Кс-А5, али за разлику од потоњег, Кс-Т100 ће имати електронски видео детектор са увећањем од 0,62 К и резолуцијом од 2,36 милиона.3-Дум екран осетљив на додир са променљивим углом нагиба и резолуцијом од 1,04 милиона.тачке.

Остале разлике укључују повећани меморијски бафер који омогућава Кс-Т100 да снима до 30 ЈПГ датотека при брзини снимања од 6 ФПС и без ограничења при 3 ФПС. Са истих 6 фпс, Кс-А5 записује само 10 датотека и 50 датотека брзином од 3 / кс. Још једна промена ће утицати на време снимања видео записа. Кс-Т100 ће моћи да снима 30-минутне ваљке у 4К / 15фпс и 1080р / 60фпс. У случају Кс-А5, ово време је 5 минута за 4К / 15фпс и 14 минута за формат 1080р/60фпс.

Fujifilm

Камере без огледала

Пошто обе камере имају исти НП-В126С батеријски пакет, онда ће ово повећање перформанси утицати на трајање батерије Кс-Т100. Нова камера ће снимати 20 кадрова мање од свог млађег модела. Кс-Т100 ће такође бити 100 гр тежи. Међутим, ови недостаци изгледају небитно у поређењу са новим могућностима предстојеће камере и својеврсно су компромисно решење.

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 2
  1. Andrija

    Моје питање је каква је квалитет слика које Фујифилм Кс-Т100 производи? Такође, да ли има добру батерију и колико коста ова камера? Hvala!

    Одговори
  2. Katarina Milošević

    Да ли ове прве слике Фујифилм Кс-Т100 показују добру квалитету и функционалност камере?

    Одговори
Додајте коментаре