...

Фујифилм припрема најаву Кс-Т100

Према најновијим гласинама, АПС-Ц Фујифилм Кс-Т100 камера без огледала могла би бити најављена 24. маја 2023. Камера би требало да заузме средњи положај између Кс-А5 и камера са Кс-Транс ЦМОС кс-Е3 и Кс-Т20 сензором.

Камере без огледала

Фујифилм Кс-Т100 ће наследити дизајн старијег модела Кс-Т20. Камера ће имати ЦМОС сензор од 24 Мп са Баиер филтером, као и екран прилагођен за снимање селфија. Директни конкуренти Фујифилм Кс-Т100 су камере попут Олимпус ОМ-Д Е-М10 Марк ИИ и Сони А6000.

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 3
  1. Uroš

    Какве додатне функције и могућности нам нови Фујифилм Кс-Т100 доноси? Јел има напреднији сензор или боље могућности за сликање усред приказивача? Желимо да знамо шта нови модел нуди.

    Одговори
  2. Elena Stojanović

    Da li Фујифилм намерава да представи нови модел Кс-Т100? Koji će biti njegove karakteristike i dostupnost? Jeste li čuli nešto o tome? Hvala unapred na informacijama!

    Одговори
    1. Mihajlo

      Trenutno nema zvaničnih informacija od strane Fujifilma o mogućem predstavljanju novog modela X-T100. Međutim, kao kompanija poznata po inovativnosti i stalnom unapređivanju svojih proizvoda, verovatno će se uskoro pojaviti vesti o novom modelu. Karakteristike i dostupnost novog modela X-T100 će verovatno biti usklađene sa potrebama tržišta i trendovima u industriji fotografije. Ukoliko budu informacije o lansiranju ovog modela, sigurno će biti dobrodošle za sve ljubitelje Fujifilm fotoaparata. Hvala na pitanju i nadamo se da ćemo uskoro imati više informacija o tome.

      Одговори
Додајте коментаре