...

Прве слике Фујифилм Кс-Т3

Прве слике предстојеће Фујифилм Кс-Т3 камере без огледала погодиле су отворени приступ. Споља, камера је практично слична Кс-Т2 и такође има бројне контроле постављене на кућиште. Према гласинама, најава Фујифилм Кс-Т3 могла би се одржати већ 6. септембра 2023.

Фототехника

Према прелиминарним подацима, Фујифилм Кс-Т3 би требало да добије нови сензор Кс-Транс ЦМОС формата АПС-Ц од 26мп и побољшани процесор слике Кс-Процессор Про. Према најновијим гласинама, сензор неће имати вишеслојну структуру, као што је раније речено, међутим, биће изведен БСИ технологијом. Поред тога, познато је и одсуство унутрашње стабилизације Ибис-а у комори .

Fujifilm

Камере без огледала

Такође се тврди да ће брзина непрекидног снимања у Кс-Т3 бити 11 К / с када се користи механички затварач и 20 к / с када се ради са електронским. Камера ће добити фазни систем аутофокуса који ће бројати 425 тачака фокуса, а зона детекције фозе ће покрити цело подручје сензора. Фокусирање у условима слабог осветљења у Кс-Т3 постаће приметно боље, побољшаће се и препознавање лица и очију камере.

Фототехника

Fujifilm

Екран ће бити сеснсор, без наслона за 180 степени. Могућности видео снимања укључују подршку за 4К 60фпс формат и присуство Зебра шаблона. Такође ће имати прикључак за слушалице, уграђене Блуетоотх и Ви-Фи модуле за брзо дељење слика и синхронизацију са паметних телефона. Фујифилм Кс-Т3 биће састављен у Кини и долази у црној и сребрној варијанти кућишта. Процењена цена камере биће 1.599 долара.

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 2
  1. Filip Stefanović

    Da li neko može da mi kaže da li je kvalitet slika na Fujifilm X-T3 fotoaparatu stvarno toliko dobar kao što se govori? Želim da čujem mišljenje nekoga ko ga već koristi.

    Одговори
    1. Viktor

      Da, kvalitet slika na Fujifilm X-T3 fotoaparatu je zaista vrhunski. Fotografi koji ga koriste hvale visoku rezoluciju, oštrinu i detalje koje ovaj aparat pruža. Boje su žive, dinamički raspon je impresivan, a nivo šuma je minimalan, čak i pri visokim ISO vrednostima. Takođe, X-T3 poseduje napredne funkcionalnosti, kao što su 4K video snimanje i brza autofokusna tehnologija. Ukoliko želite vrhunski kvalitet slika, ovaj fotoaparat je odličan izbor.

      Одговори
Додајте коментаре