...

Меике држач батерије за Фујифилм Кс-Т2

Меике је лансирао нови МК-КСТ2 Про држач батерије за Фујифилм Кс-Т2 камеру без огледала. Ручица олакшава вертикално снимање и подржава уградњу две НП-В126/НП-В126С пуњиве батерије.

Камере без огледала

На кућишту ручке налазе се многе контроле као што су дугме затварача, точкићи за подешавање, џојстик за одабир тачке фокуса, два програмабилна Фн дугмета, тастери АФ-Л / АЕ-Л и прекидач за режим Нормал / Боост. На бочној страни је УСБ прикључак за пуњење и мини-јацк 3 конектор.5.

Фототехника

Укључен је даљински управљач који ради на фреквенцији 2.4ГХз, који вам омогућава да контролишете ручицу до 100м. Помоћу даљинског управљача можете подесити време кашњења спуштања, време експозиције, интервал снимања и број кадрова. Даљински управљач напаја две АА батерије

Цена и доступност

Меике МК-КСТ2 ПРО доступан је на Амазону по цени од 1.120 долара, а овај рукохват се такође може купити на Алиекпресс-у по цени од 8.255 динарл

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 1
  1. Nikola Ristić

    Da li Меике држач батерије за Фујифилм Кс-Т2 подржava бар једну додатну батерију и да ли има уграђени пунјач за батерије?

    Одговори
Додајте коментаре