...

Фујифилм је објавио нови фирмвер за камеру Кс-Т1

Фујифилм је ажурирао фирмвер камере без огледала Кс-Т1 на верзију 5.51 који враћа компатибилност са Фујинон КСЦ 15-45 мм Ф3 објективом.5-5.6.

Камере без огледала

Главне промене :

Враћена компатибилност са објективом КСЦ 15-45 мм Ф3.5-5.6 ОИС ПЗ који је престао да буде доступан након последњег поништавања камере Кс-Т1 на верзију 5.50.

Нови фирмвер задржава компатибилност са карактеристикама објектива КСФ 200 мм Ф2 Р ЛМ ОИС ВР које су постале доступне након надоградње на верзију 5.50: унапред подешене функције фокуса и дугме за контролу фокуса

Доступност

Фирмвер је доступан за преузимање на веб локацији Фујифилм у одељку за преузимање

Фирмваре 5.51 за Кс-Т1-преузимање

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 3
  1. Bogdan

    Можете ли ми рећи актуелну верзију фирмвера за камеру Кс-Т1 и које су промене и исправке укључене у ту нову верзију?

    Одговори
  2. Vuk

    Можете ли ми рећи које су то промене и побољшања у новом фирмверу за камеру Кс-Т1 компаније Фујифилм?

    Одговори
  3. Marko Stojiljković

    Да ли је овај нови фирмвер за Кс-Т1 компатибилан са старијим моделима камера или само са најновијим?

    Одговори
Додајте коментаре