...

Фујифилм ће инсталирати нови сензор у Кс-Т3.

Према најновијим гласинама, АПС камера без огледала-са Фујифилм Кс-Т3 може добити 26мп вишеслојни ЦМОС сензор. Најава нове камере очекује се у септембру на Пхотокини 2023.

Фототехника

Вишеслојни сензор, за разлику од уобичајеног, има слој за прикупљање података о слици и слој дизајниран за обраду тих података, омогућавајући камерама високе резолуције које имају такав сензор да раде знатно брже. Ова технологија је један од разлога зашто је Сони А9 способан да постигне брзину снимања до 20 кадрова у секунди.

Дакле, јеле гласине ће се показати тачним, Фујифилм Кс-Т3 ће бити прва камера АПС формата-са вишеслојним сензором који ће имати брже фокусирање и брзину затварача упоредиву са Сони А9. Такође се прича да ће камери недостајати унутрашња стабилизација слике Ибис.

Очекиване спецификације Фујифилм Кс-Т3:

26мп АПС-Ц Кс-Транс ЦМОС вишеслојни сензор

Побољшани Кс-Процесор

Недостатак Ибис-а

Проширени основни ИСО опсег

Сива фотографија 14 ФПС

4К видео при 60 сличица у секунди

Екран осетљив на додир

Уграђени Блуетоотх као у Кс-Е3 и Кс-Х1

Продужено трајање батерије

Цена око 1.599 долара

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 2
  1. Miloš

    Велика вест! Да ли ће овај нови сензор придонети у побољшању квалитета слика или у бољој осетљивости на светлост?

    Одговори
  2. Ana Gajić

    Које су нове карактеристике овог новог сензора и како ће он утицати на квалитет слика на Кс-Т3?

    Одговори
Додајте коментаре