...

ББК смп121хдт2 пријемник поуздано прима ДВБ-Т2 стандардни сигнал

ББК Елецтроницс, произвођач аудио, видео и кућних апарата, извештава о продаји новог модела дигиталног ДВБ-Т/Т2 пријемника СМП121ХДТ2. Модел савршено комбинује модерна решења водећих светских добављача софтвера и сопствени развој ББК – а. СМП121ХДТ2 одликује модеран дизајн и минијатурне величине. Захваљујући Новатек чипу, на основу којег је овај уређај развијен, пријемник је погодан за употребу и код куће и у земљи, т.к. обезбеђује сигуран пријем сигнала ДВБ-Т2 стандарда, у којем емитује дигиталну телевизију Русије, као и поуздану заштиту од сметњи.

Медијски центри

Модел је опремљен уграђеним ХД медиа плејером који подржава уобичајене видео формате.х. МКВ и Х264, као и ХДМИ и УСБ интерфејси, дигитални коаксијални излаз, чинећи све најсавременије функције доступним.

Поред тога, постоји могућност репродукције видео записа у ХД квалитету и снимања ТВ емисија на повезани спољни УСБ уређај. Функција Тимесхифт вам омогућава да видите пропуштени део ТВ уживо, функција ПВР * је дизајнирана за снимање дигиталног етра у т.х. на тајмеру на спољне медије повезане преко УСБ интерфејса, а електронски ТВ водич ће упознати програм ТВ емисије. Укључен је и даљински управљач.

За јаснији пријем сигнала на ДВБ-Т/Т2 пријемник, препоручује се повезивање спољне или собне антене, која је широко заступљена у ББК линији.

ББК Елецтроницс намерава да настави да активно развија ову категорију уређаја и већ ове године, асортиман ББК ће се допунити са још неколико модела дигиталних ТВ пријемника са подршком за ДВБ-Т2. Вреди напоменути да, поред ББК пријемника, ускоро планира и издавање модерних ЛЕД телевизора са уграђеним ДВБ-Т2 тјунером.

СМП121ХДТ2 пријемник је сада у продаји.

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 1
  1. Milica Stanković

    Да ли се пријемник ББК смп121хдт2 успешно прима ДВБ-Т2 стандардни сигнали? Има ли неких проблема или утицаја на квалитет сигнала? Хвала!

    Одговори
Додајте коментаре