...

ББК је представио нове моделе дигиталних ДВБ-Т2 пријемника: СМП136ХДТ2 и СМП137ХДТ2

ББК извештава о новој линији дигиталних телевизијских пријемника са уграђеним ДВБ-Т2 тјунером и ХД медиа плејером: СМП136ХДТ2 и СМП137ХДТ2. Београд, 24. септембра 2014.

ДВД видео плејери

SMP136HDT2

ДВД видео плејери

SMP137HDT2

Захваљујући паметном дизајну и поједностављеним облицима, модели ће повољно допунити сваки модеран ентеријер и складно ће се комбиновати са телевизором. Одличан квалитет слике, разноврсност корисних функција, једноставност и употребљивост, висока поузданост-све ово разликује дигиталне ДВБ-Т2-ББК пријемнике.

СМП136ХДТ2 и СМП137ХДТ2 опремљени су најновијим али 3821 чипом, због чега је имплементиран велики скуп функција уређаја и светао и усер-фриендли ин’ерго интерфејс који ће бити јасан сваком кориснику-није тешко разумети подешавања.

ДВБ-Т2 пријемници прихватају дигиталне ТВ канале ДВБ-Т, ДВБ-Т2, МПЕГ-2/МПЕГ-4 стандарда, као и радио канале помоћу конвенционалних собних или спољних антена.

Имајте на уму да су за постизање сурроунд ефекта модели опремљени Долби Дигитал вишеканалним декодером звука.

Функције снимања емитованих ПВР ТВ емисија и одложеног гледања Тиме Схифт-а омогућавају вам не само удобно планирање времена, већ и управљање снимљеним програмима-прескакање огласних јединица или паузирање. ЕПГ функција је дизајнирана за гледање распореда ТВ програма.

За пренос сигнала високе дефиниције на задњој страни уређаја налази се ХДМИ конектор. Уграђени ХД медијски плејер омогућава репродукцију аудио, видео датотека, у.х. високе дефиниције, са повезаних УСБ уређаја. Листа подржаних формата укључује АЦ3, МКВ и многе друге.

Поред тога, пријемници имају композитни видео излаз, УСБ2.0-прикључак и прикључак за повезивање антене. Укључен је згодан даљински управљач и аудио кабл.

Модели су доступни у две боје: црној и тамно сивој.

ДВБ-Т2 пријемници СМП136ХДТ2 и СМП137ХДТ2 су сада у продаји!

ДВД видео плејери

Оцените чланак
( Још нема оцена )
Милош Вучетић

Poštovanje! Moje ime je Милош Вучетић i ja sam iskusan konsultant u oblasti kućnih aparata. Sa godinama iskustva, želim da podelim korisna znanja i savete vezane za kućne aparate.

Кућни апарати. Телевизори. Рачунари. Фототехника. Прегледи и тестови. Како одабрати и купити.
Comments: 2
  1. Tamara Jovanović

    Molim vas, može li mi neko reći karakteristike i funkcionalnosti ovih novih modela digitalnih DVB-T2 prijemnika? Da li su oni kompatibilni sa starijim televizorima i kako se razlikuju od prethodnih modela? Unapred zahvalan/a na odgovoru!

    Одговори
    1. Vasilije

      Novi modeli digitalnih DVB-T2 prijemnika imaju poboljšane karakteristike poput bolje slike i zvuka, veće brzine prenosa podataka i podrške za više kanala. Oni su kompatibilni sa starijim televizorima uz pomoć odgovarajućeg adaptera ili kablova. Glavna razlika u odnosu na prethodne modele je u tehnologiji prenosa signala, što omogućava bolju kvalitetu slike i zvuka. Nadam se da sam vam pomogao/la sa ovim odgovorom!

      Одговори
Додајте коментаре